Nasi Klienci i ich rekomendacje

 

 

Kancelaria Radcy Prawnego Joanny Krzyk działa na rynku usług prawniczych od maja 2006 roku. Prowadzona jest przez doświadczonego radcę prawnego po studiach na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego ukończonych w 1998 roku, po aplikacji sądowej przy Sądzie Apelacyjnym w Katowicach i egzaminie sędziowskim zdanym w 2002 roku, z sądową praktyką orzeczniczą i studiach podyplomowych w zakresie prawa w ochronie zdrowia.

 

 

 

Nasi Klienci to:


- podmioty gospodarcze:


- Hydroinstal A. Bochenek, Z.Koćwin Spółka Jawna w Sosnowcu,  

- HPM Sp. z o. o. w Sosnowcu,  

- PR Management Polska Sp. z o.o. w Czeladzi,

- Global Liberty Enterprises Branch Poland Limited Sp. z o.o. w Katowicach,

- Retro Holding Sp. z o.o. w Czeladzi,

- N.Z.O.S. Medident w Będzinie,

- Praktyka Stomatologiczna Wojciech Czepiel w Czeladzi

- Stowarzyszenie Centrum Komunikacji i Mediacji Dialog w Dąbrowie Górniczej


- -samorządowe jednostki organizacyjne


- Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

- Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Będzinie,


- osoby prywatne.Referencje:


W imieniu Stowarzyszenia Centrum Komunikacji i Mediacji Dialog, mamy przyjemność polecić Radcę Prawnego Panią Joannę Krzyk prowadzącą kancelarię w Będzinie. (…)


Panią Mecenas Joanna Krzyk cechuje wysoka etyka zawodowa, profesjonalne podejście do indywidualnego problemu, dbałość o prawidłowe konstruowanie dokumentów pod względem formalno–prawnym i terminowość wykonywanych zadań. W stosunku do beneficjentów Pani Mecenas zapewnia poczucie bezpieczeństwa, merytoryczną pomoc i wsparcie oraz poufność prowadzonych działań.


Prezes Centrum Komunikacji i Mediacji Dialog Monika Górska(…)Radca Prawny Joanna Krzyk jest godnym polecenia, solidnym i wszechstronnie znającym zagadnienia prawne Radcą Prawnym. Dotychczasowa współpraca charakteryzowała się profesjonalizmem, rzetelnością, dyspozycyjnością, terminowością i przede wszystkim skutecznością w wykonywaniu powierzonych zadań. Wieloletnie doświadczenie zawodowe, znakomita wiedza ekspercka, umiejętności prawidłowej oceny sytuacji, to zdecydowanie najważniejsze atuty przemawiające za współpracą z Panią Mecenas Joanną Krzyk.


Wysoko oceniam poziom usług świadczonych przez Panią Mecenas (…) tj. bardzo dobrą współpracę, dużą dyspozycyjność czasową, zaangażowanie oraz bezzwłoczność udzielanej pomocy prawnej w sytuacjach nagłych (…).


Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Będzinie Marcin FlaczyńskiKancelaria Radcy Prawnego Joanna Krzyk, kancelaria prawna Będzin, radca prawny Będzin, radca prawny Czeladź, radca prawny Sosnowiec, Kancelaria Katowice, Kancelaria Dąbrowa Górnicza, porady prawne Będzin, adwokat Będzien to hasła w wyszukiwarkach internetowych, które pozwalają na najszybsze odnalezienie nas w sieci.

Projekt i realizacja

Wszelkie informacje i materiały zamieszczone na stronach internetowych JK-Radca nie są ofertą handlową w świetle przepisów kodeksu Cywilnego oraz inncyh właściwych przepisów prawnych.Wobec wszelkich produków i usgług firmy JK-Radca nie mają zastosowania przepisy ustawy z 27.07.2002 o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej i ustawy z 2.03.2000 o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzlnopści za szkodę wyrzadzoną przez produkt niebezpieczny.